Producenci

Partnerzy
dla dzieci

Osłonka do wózka i fotelika Dooky

Osłonka do wózka i fotelika Dooky
Producent:
Dooky
Kod produktu:
4899
W magazynie:
jest

brutto: 75.00 zł
Powiadom znajomego

Dooky – osłonka na wózek i fotelik. Dooky została stworzona z myślą o ochronie dzieci przed słońcem, deszczem i ruchem ulicznym. Jest łatwa w montażu, pasuje do każdego wózka.

Zastępuje tradycyjne parasolki czy ręczniki kładzione na wózek. Osłonka wyprodukowana przez holenderską firmę Xplorys. Dostępna w kolorze aqua, różowym i ecru. Wykonana z 100% bawełny. Grupa wiekowa: 0+.

Osłonkę DOOKY przyczepia się do wózka oraz fotelika samochodowego. DOOKY to idealny sposób, aby uchronić dziecko przed ostrym światłem, silnym wiatrem, deszczem, śniegiem oraz niebezpiecznym słońcem. Dzięki DOOKY dziecko może spać nawet w najbardziej słonecznym lub oświetlonym miejscu. DOOKY jest bardzo proste w użyciu, przyczepienie osłonki do wózka zajmuje tylko kilka sekund, a wszystko dzięki specjalnym kółkom.
DOOKY może być przyczepione do wózka na stałe, a jeśli chwilowo nie jest potrzebne, wystarczy osłonkę zwinąć do góry i przypiąć paskami na rzep.
Posiada faktor słoneczny UV 50+, który chroni przed 97% szkodliwych promieni słonecznych UVA i UVB.
Dzięki uniwersalnym kółkom, które pozwalają przyczepić osłonkę, DOOKY pasuje do wszystkich wózków i fotelików samochodowych.
Producent zaleca pranie ręczne osłonki.

Zasłonięcie dziecka kocem, ręcznikiem, itp. jest całkowicie odradzane. Dziecko może się przegrzewać ponieważ użyty materiał jest zbyt gruby, lub nie ma wystarczającej wentylacji. Zespół nagłej śmierci niemowląt (SIDS) to pierwsza przyczyna zgonów wśród niemowląt w wieku 0-12 miesięcy. Szacuje się, że około 25% zgonów wynika z powodu przegrzania. Zastanów się nad ochroną swojego dziecka zanim następnym razem pójdziecie na spacer.

Dane techniczne:
Wymiary okrycia po rozciągnięciu: 50 x 51 cm
W zestawie 5 pierścieni do montażu osłonki

 

Galeria produktu: