Rzuć poduszkę

Ta poduszka na sofę z jelenia Kyushu ma wysoki wygląd, dobry wzór, piękny ogólny design, dobre materiały, dobre wypełnienie wewnętrzne, dobrą odporność na ciśnienie, doskonałe wykonanie i dobre okablowanie. Może być używany podczas przerwy obiadowej, koledzy, którzy mają samochód, mogą go również wsadzić do samochodu, a osoby z dziećmi w domu również go polubią.

Szalik

Jest całkiem ładna, super wygodna, miękka i bardzo dobrze dopasowuje się do skóry. Nie jest za gorąco. Wciąż jest bardzo długa. Noszenie kurtki puchowej jest naprawdę odpowiednie na mroźną zimę na północy. Dopasowuje się do silnego wiatru i jest nigdy więcej zimno.

Ogrzewacz do rąk

Termofor jest wykonany z aksamitnego materiału o miękkiej powierzchni, który nie tylko utrzymuje ciepło przez długi czas, ale także zapewnia uczucie komfortu i giętkości.Niezależnie od tego, czy jest trzymany w dłoni, czy w kołdrze, jest ciepły i wygodny .

Nawilżacz UFO

Tak ładny, niezbędny na biurku, a ponadto możesz cieszyć się wilgotnym powietrzem podczas pracy. Stylizacja jest fajna. Nadaje się również bardzo dobrze do umieszczenia w domu, zwłaszcza przy świetle, które automatycznie zmienia się w trybie oświetlenia nocnego, i możesz widzieć środowisko wewnętrzne, nawet gdy śpisz w nocy.

Inteligentny kubek termosu

Kubek termiczny o dużej pojemności marki Fuguang, 1000 ml, szczególnie odpowiedni do podróży i podróży służbowych, materiał ze stali nierdzewnej 316, sumienie i życzliwość. Jest czarna technologia.Pokrywka kubka jest pokrywką kubka chłodzącego.Po wlaniu wody o temperaturze 100℃ do pokrywy wystarczy 1 minuta, aby schłodzić się do około 55℃ i nie pali ust podczas picia Ta funkcja jest bardzo praktyczna.

Masażer kręgosłupa szyjnego

Jest bardzo wygodny w noszeniu na szyi, bardzo dobrze łagodzi zmęczenie szyjki macicy, jest ciepły i piękny, może być używany w biurze, w domu i w samochodzie, gwarancja jakości dużej marki, inteligentna kontrola, niski -drętwienie tętna częstotliwości i wygoda, zalecane.

Masażer Aube

Niezbędne narzędzie do masażu do siedzenia w biurze, małe i łatwe do przenoszenia, pilot zdalnego sterowania można zassać na maszynie, niełatwo go zgubić, klawisze funkcyjne są bardzo wyraźne, w pełni spełniają potrzeby masażu, mogą być używane do masuj talię lub masuj podbrzusze w domu. Mały, wykwintny i piękny, pełen technologii, jest wiele trybów, możesz cieszyć się różnymi technikami masażu i bardzo wygodnie jest nosić masaż zimą.

Instrument kosmetyczny

Super wysoka wartość, mały i mini, różowy i delikatny, bardzo mi się podoba. Używałem go z wysoką oceną. Może nie tylko nawilżyć twarz, ale także suche oczy. Może być stosowany w gabinetach w celu złagodzenia problemu suche oczy.