wahadłowa doniczka

Donice wahadłowe to świetny sposób na wyeksponowanie roślin w niecodzienny sposób. Do wyboru jest kilka rodzajów, w tym wazon Hydro Pendulum, doniczka Pendulum Square i Pendulum Cibele. Możesz przeczytać o tych doniczkach w poniższych sekcjach.

Wazon z wahadłem wodnym

Ekspozycja roślin hydroponicznych to świetny sposób na dodanie koloru i życia do każdego pomieszczenia. Te doniczki są wykonane ze starannie wykończonego drewna i dmuchanego szkła i są doskonałym wyborem dla miłośników roślin. Występują w dwóch wersjach kolorystycznych: drewno naturalne oraz bejca na ciemny kolor. Jeśli jesteś typem majsterkowicza, możesz również samodzielnie je pomalować.

Kwadratowa doniczka wahadłowa

Niezależnie od tego, czy jest to kompozycja kwiatowa, czy biurko, kwadratowa doniczka Pendulum doda eleganckiego akcentu Twojemu wystrojowi. Ta solidna donica jest dostępna w 12 różnych kolorach, w tym białym, czarnym, brązowym, szarym, limonkowym, oliwkowym, czerwonym i jasnym kamieniu. Jego unikalny design sprawia, że ​​jest to idealny wybór do każdego wnętrza lub przestrzeni zewnętrznej.

Wahadło Cibele

Pendulum Cibele to zawieszana doniczka ze sznurkiem. Pasuje do większości standardowych doniczek o średnicy od 13 do 15 cm. Ta wisząca doniczka wykonana jest z metalu malowanego proszkowo i jest częścią kolekcji Cibele. Inne produkty z tej serii obejmują stojak na rośliny Wall Cibele.

Doniczka ma nowe tekstury, a poprzedni blok o identyfikatorze 140 został usunięty. Teksturę przedmiotu można zobaczyć, gdy przedmiot znajduje się w ekwipunku, ale nie można go już uzyskać bezpośrednio za pomocą polecenia /give. Jednak nadal istnieje jako jednostka blokowa, gdy jest używana w edytorach ekwipunku i ma dodatkową nieosiągalną formę. Ma teraz również teksturę spodu.