Podłącz kinkiet boho

W zależności od stylu dekoracji sufit może nie być najlepszym miejscem do rozświetlenia. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele nowoczesnych kinkietów ściennych, które pomogą oświetlić Twoją przestrzeń bez potu. Poza funkcjonalnością są również atrakcyjne wizualnie. Lampa w stylu boho, wykonana z koralików z naturalnego drewna i pary pasujących do nich metalowych łańcuszków, to jeden ze sposobów na dodanie ścianom odrobiny pizazzu.

Najlepsze jest to, że jest stosunkowo łatwy w instalacji. W przeciwieństwie do żyrandola naściennego, kinkiet wtykowy nie wymaga żadnego okablowania. W rzeczywistości możesz zatrzymać kinkiet, po prostu lekko ściskając żarówkę. Ponadto metalową podstawę o średnicy 4,7 cala można łatwo zawiesić na ścianie. Jeśli nie szukasz nowego światła, rozważ zawieszenie zestawu kinkietów w całym domu lub biurze. Te kinkiety ścienne dodadzą stylu Twojemu przestrzeń bez plątaniny przewodów Kinkiety są również dostępne w różnych wykończeniach, od błyszczącego srebra po matową czerń. Na pewno znajdziesz taki, który odpowiada Twojemu gustowi.

Skoro już przy tym jesteś, rozważ kinkiet wykonany ze stali nierdzewnej, z tego samego powodu. Ten materiał nie tylko sprawi, że Twoje kinkiety będą dobrze wyglądać, ale również wytrzyma wiele nadużyć.