rodzaje lamp solnych himalajskich

Istnieje kilka różnych rodzajów lamp solnych himalajskich. Niektóre mają drewniane podstawy, inne mają podstawę ze stali nierdzewnej. Przed zakupem koniecznie przeczytaj opisy produktów. Niektóre z najbardziej znanych marek to Crystal Decor i Levoit Elora. Te marki oferują 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Levoit Elora

Najlepszą lampą solną jest ta wykonana z soli himalajskiej. Ta sól jest najwyższej dostępnej jakości i jest ręcznie selekcjonowana, aby zapewnić jakość. Ta sól jest popularnym wyborem do lamp solnych, ponieważ jest naturalnie świecąca. Ponadto zapewni jaśniejszy blask niż standardowa lampa solna.

Lampa solna Levoit Elora Himalayan to zestaw dwóch lamp, który jest dostarczany z przewodem o długości 6 stóp i dwiema wymiennymi żarówkami 15-watowymi. Lampy posiadają również certyfikaty ETL, FCC, CE i RoHS. Oznacza to, że są bezpieczne w użytkowaniu w przestrzeni mieszkalnej lub komercyjnej. Lampy będą się różnić rozmiarem, kolorem, kształtem i wyglądem.

Sól w tych lampach świeci piękną, kojącą pomarańczą. Ten kolor jest wynikiem minerałów zawartych w soli. Możesz używać lamp w dowolnym miejscu, w którym chcesz stworzyć relaksujące otoczenie, takie jak sypialnia, a nawet relaksujące biuro. Należy pamiętać, że te lampy solne są ciężkie i mogą wymagać ostrożnego obchodzenia się. Jednak niektóre marki sprzedają te lampy w zestawach po dwie sztuki, więc możesz z łatwością nosić jedną podczas podróży.

Himalayan Glow z podstawą ze stali nierdzewnej

Himalayan Glow to doskonały wybór dla każdego, kto lubi relaksujący blask lamp solnych. Zawiera kawałki naturalnego kryształu soli zamknięte w bambusowym koszu i ściemniane oświetlenie. Niektórzy ludzie mogą jednak uznać, że kryształy są zbyt małe. Inną popularną lampą solną jest Levoit Aurora, która waży 15 funtów i ma naturalny krój.

Himalajskie lampy solne można znaleźć w Internecie oraz w sklepach stacjonarnych. Wiele modeli jest dostępnych w różnych kształtach, rozmiarach i stylach. Jednak niektóre z nich to po prostu podróbki oryginalnej lampy himalajskiej, więc wybierz oryginalny model.

Korzystanie z lampy solnej może pomóc zmniejszyć stres i poprawić sen. Wykonany jest w 100% z soli kamiennej, która emituje bursztynowy blask. Uważa się, że nie tylko daje uczucie relaksu, ale także neutralizuje szkodliwe jony dodatnie w powietrzu. Pomaga również oczyszczać powietrze, pochłaniając parę wodną i dezodorując ją.

Himalayan Glow z drewnianą podstawą

Lampa solna himalajska emituje do powietrza jony ujemne, które mogą pomóc w przypadku powszechnych alergii i astmy. Jony ujemne zawarte w lampie redukują również objawy innych powszechnych dolegliwości. Lampa solna himalajska może być również doskonałym prezentem. Są ręcznie rzeźbione, aby zachować naturalny wygląd kryształków soli.

Lampa solna himalajska to naturalny i niepowtarzalny prezent na każdą okazję. Delikatny bursztynowy blask pomaga się zrelaksować. Lampa może służyć również jako lampka nocna. Podgrzany kryształ soli emituje jony ujemne, które w naturalny sposób jonizują powietrze, co działa kojąco. Ujemne jony zawarte w lampie nie tylko uspokajają umysł, ale także pomagają w leczeniu dolegliwości układu oddechowego.

Te lampy solne są ręcznie rzeźbione w Pakistanie i objęte roczną gwarancją. Możesz jednak przedłużyć gwarancję do dwóch lat, jeśli chcesz. Możesz również poprosić o pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z produktu. Ponadto otrzymasz instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną. Co więcej, ta lampa ma drewnianą podstawę.