thesunriselamp com

Być może słyszałeś o lampie wschodu słońca, która jest programowalnym źródłem światła umieszczonym w kloszu origami. Popularność tych lamp nabiera tempa, zwłaszcza wśród użytkowników TikTok. Firma sprzedaje również wyjątkowe lampy na swojej stronie internetowej Etsy.

Użytkownicy TikTok uwielbiają lampy projekcyjne o zachodzie słońca

Lampa projekcyjna o zachodzie słońca może pomóc w uzyskaniu idealnego ujęcia zachodu słońca do zdjęcia lub filmu na Instagramie. Dobra lampa o zachodzie słońca jest niedroga i stanowi świetny prezent na parapetówkę. Lampy o zachodzie słońca rzucają również kojący blask, którego wiele osób uwielbia używać w swoich filmach na TikTok.

Ten rodzaj lampy można wykorzystać do rzucenia na ścianę efektu złotej godziny i sprawić, że każde pomieszczenie będzie wyglądało jak ze snu. Oprócz pięknego wyglądu, lampy te są również zabawne w użyciu w filmach TikTok i zdjęciach na Instagramie. Lampa projekcyjna o zachodzie słońca jest jednym z najpopularniejszych przedmiotów na TikTok, z ponad 138 milionami wyświetleń.

Chociaż lampa projekcyjna o zachodzie słońca może nie mieć żadnych korzyści zdrowotnych, może poprawić nastrój i pomóc w zasypianiu. Wielu użytkowników TikTok uwielbia lampy, a nawet połączyli je z instalacjami świetlnymi artysty Jamesa Turrella. Ale chociaż korzyści zdrowotne są nieznane, nie można kwestionować estetycznego wyglądu lampy o zachodzie słońca.

Lampy projekcyjne Sunset to małe lampy stołowe, które odtwarzają uspokajające, ciepłe kolory zachodu słońca na ścianie. Świetnie nadają się do tworzenia efektownych teł wideo i są dostępne w szerokiej gamie kolorów, od głębokiej czerwieni przez wesołą żółć po luksusowe złoto. Niektóre lampy mają nawet futurystyczne odcienie tęczy.

Sprzedawcy Etsy sprzedają wyjątkowe lampy

Jednym ze sposobów na znalezienie unikalnych lamp jest wyszukiwanie w Internecie. Możesz także przeglądać media społecznościowe w poszukiwaniu inspiracji. Niezależnie od tego, czy kupujesz nowy dom, czy po prostu chcesz wyremontować już istniejący, na Etsy istnieją tysiące sprzedawców oferujących szeroką gamę lamp i opraw oświetleniowych.

Lampa Sunrise to programowalne źródło światła w kloszu origami

Raspberry Pi Zero W i para NeoPixels w plastikowej obudowie to podstawowe elementy lampy Sunrise, która działa jak lampka nocna i stopniowo rozjaśnia się, sygnalizując początek dnia. Te komponenty są połączone z instrukcjami producenta NeoPixel, Adafruit i The Pi Hut, aby stworzyć prosty, ale elegancki klosz origami.