szklana lampa dekoracyjna

Niezależnie od tego, czy szukasz eleganckiej lampy biurkowej, czy chcesz dodać odrobinę blasku do stołu w jadalni, szklana lampa dekoracyjna jest dla Ciebie. Przezroczysta szklana podstawa z akrylową końcówką i owiniętym jedwabiem sznurkiem sprawia, że wrażenia są eleganckie i stylowe. Przełącznik obrotowy jest łatwy w użyciu. Dodatkowym atutem jest 6-godzinny timer. Szklana lampa stołowa jest wyposażona w żarówkę LED o mocy 805 lumenów i mocy 9 W, odpowiadającą 60 W, która znajduje się na liście ETL.

Największą zaletą szklanej lampy dekoracyjnej jest jej trwałość. Może wytrzymać przerwy w dostawie prądu i może być używany na dowolnej powierzchni. Jeśli szukasz prezentu dla wyjątkowej osoby, ta lampa stołowa jest dla Ciebie. Szklana lampa to również jedno z najlepszych źródeł światła do sypialni czy domowego biura. Wspomniana żarówka LED ma żywotność 25 000 godzin. Lampa z przezroczystego szkła wyróżnia się tym, że jest najbardziej energooszczędna w swojej klasie. To jeden z powodów, dla których idealnie pasuje do Twojego wystroju.

Szklana lampa ma nieco bardziej wyrazistą podstawę, która nadaje jej bardziej ekskluzywny charakter. Ma nieco wyższą cenę niż jego bardziej podstawowy odpowiednik, ale dostaniesz o wiele więcej za swoje pieniądze. Wspomniana żarówka LED również nie jest tanią. Sześciogodzinny zegar szklanej lampy jest nie tylko funkcjonalny, ale także stylowy. To świetny sposób, aby pokazać, że znasz się na wystroju wnętrz.

Szklana lampa dekoracyjna ma kilka fajnych funkcji, w tym przełącznik obrotowy, 6-godzinny timer i elegancką żarówkę LED o mocy 60 W. Dopasowany abażur bębna jest dobrym uzupełnieniem. Wspomniana żarówka LED ma imponującą żywotność 25 000 godzin. To na pewno bramkarz. Lampa z przezroczystego szkła to mądry wybór dla każdego gospodarstwa domowego. To także świetny sposób na zaimponowanie gościom lub utrzymanie porządku w domowym biurze. Najlepsze w szklanej lampie jest to, że dobrze wygląda w każdym pomieszczeniu. W przeciwieństwie do innych lamp, nie jest podatna na manipulacje przez dzieci lub zwierzęta domowe. To także mądra inwestycja dla rodziny lub domowego biura.

Szklaną lampę dekoracyjną najlepiej ocenić we własnych wnętrzach. Ta lampa to nowoczesne podejście do klasycznej lampy stołowej, zgrabna konstrukcja, która łączy czyste linie z odrobiną funky.