ile kosztują himalajskie lampy solne

Himalajskie lampy solne to doskonały dodatek do każdego domu. Zapewniają przyjemną, uspokajającą poświatę i mogą poprawić jakość powietrza. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że mogą złagodzić objawy astmy, alergii i innych dolegliwości układu oddechowego. Inne raporty sugerują, że mogą one pomóc w dezodoryzacji pokoju. Himalajska lampa solna oprócz poprawy snu może również pełnić funkcję dekoracyjną.

Chociaż himalajskie lampy solne to niedrogi sposób na dodanie elegancji każdemu pomieszczeniu, ważne jest, aby wybrać bezpieczny model. Zakup imitacji lampy nie przyniesie takich samych rezultatów i może być szkodliwy. Jeśli zastanawiasz się nad jej zakupem, upewnij się, że jest wykonana z naturalnej soli himalajskiej i ma ściemniacz.

Podczas gdy cena himalajskiej lampy solnej zależy od preferowanego stylu, większość modeli jest stosunkowo przystępna cenowo. Niektóre modele można znaleźć już za 12 USD. Inne mogą kosztować nawet 40 USD. Wybór odpowiedniej lampy to przemyślana decyzja, która zapewni wiele lat radości.

Kupując himalajską lampę solną, ważne jest, aby sprawdzić jej wymiary. Możesz znaleźć je w różnych kształtach, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do pomieszczenia, w którym je umieszczasz.

Kolejnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest waga lampy. Lampy solne różnią się rozmiarem, niektóre ważą do sześciu funtów. Im większa lampa, tym więcej będzie musiała pomieścić podstawa. Podobnie, jeśli planujesz używać lampy solnej w dużym pokoju, możesz wybrać model, który waży ponad 70 funtów.

Należy również pamiętać, że himalajska lampa solna nigdy nie powinna być umieszczana w pobliżu wody. Para wodna przylgnie do drewnianej podstawy lampy i wycieknie po jej wyłączeniu. Może to zaszkodzić zwierzętom domowym i małym dzieciom. Aby temu zapobiec, należy wyczyścić podstawę wilgotną ściereczką.

Wiele himalajskich lamp solnych jest wyposażonych w australijski standardowy przewód. Upewnij się, że przewód ma certyfikat UL, aby zapewnić bezpieczeństwo. Powinieneś także wiedzieć, że wiele niskiej jakości komponentów elektrycznych może się przegrzać i zapalić.

Na szczęście wiele himalajskich lamp solnych jest teraz wyposażonych w ściemniacze. Te cechy umożliwiają zmianę jasności żarówki w zależności od nastroju. Ponadto ściemniacz jest łatwy w użyciu i stanowi doskonałe akcesorium do każdej himalajskiej lampy solnej.

Chociaż himalajską lampę solną można kupić za mniej niż 10 USD, warto rozważyć model ze ściemniaczem. Oprócz delikatnego, kojącego blasku ściemniacz pomaga również przyciemnić światła, gdy nie ma Cię w domu.

Jeśli masz małe dziecko lub szukasz wyjątkowego akcentu dekoracyjnego, himalajska lampa solna to doskonały wybór. Jest wykonany w 100% z naturalnej soli himalajskiej i jest wyposażony w wygodny przycisk zasilania. Ponadto wytwarzana przez nią mgiełka to naturalny sposób na odświeżenie powietrza w domu.