choinki blisko mnie

Jeśli szukasz drzewka do swojego domu w tym sezonie świątecznym, jest wiele opcji do wyboru. Możesz dostać jedno ścięte, w doniczce lub nawet sztuczne drzewko.

Choinki są integralną częścią świąt, ale mogą być drogie w zakupie i mogą być szkodliwe dla naszego środowiska. Warto więc poszukać drzewa, które jest nie tylko piękne, ale także trwałe i przyjazne dla planety.

Najlepszym miejscem do zakupu drzewka jest lokalny sprzedawca i/lub targowisko, które często sprzedaje je po niższej cenie niż sprzedawcy uliczni. Należy jednak pamiętać, że jakość i ceny będą się różnić w zależności od sklepu, dlatego dobrym pomysłem jest rozejrzenie się i sprawdzenie ich asortymentu.

Ponadto, jeśli szukasz drzewka, które jest trwałe i nieszkodliwe dla środowiska, zawsze możesz zdecydować się na drzewko sztuczne. Można je znaleźć w większości domów towarowych, a także w Internecie.

Są nie tylko tańsze niż prawdziwe drzewka, ale mogą uchronić Twój dom przed mnóstwem odpadów, w tym ścinkami pozostałymi po zakończeniu dekorowania drzewka.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem sztucznego drzewka, spróbuj poszukać firmy, która ma dobrą reputację. Na przykład National Tree Company to solidna opcja, z pozytywnymi recenzjami użytkowników Amazon, którzy kupili świerk z North Valley, który występuje w siedmiu wysokościach.

Chociaż to sztuczne drzewo nie jest tak realistyczne jak żywe drzewo, jest świetną opcją, jeśli szukasz czegoś niedrogiego i nieoświetlonego. Sosnę Goplus można znaleźć w większości sklepów spożywczych, a także w Internecie.

Najlepszym sposobem dbania o nowe drzewko jest włożenie go do wody zaraz po przyniesieniu do domu. Pomaga to usunąć zaschnięty sok, który nagromadził się na pniu i zapobiega wchłanianiu przez drzewo zbyt dużej ilości wody, co mogłoby doprowadzić do jego przedwczesnej śmierci.

Dobrym pomysłem jest również upewnienie się, że nie umieszczasz drzewa zbyt blisko źródła ciepła, takiego jak kominek lub kaloryfer, co może spowodować szybsze wysychanie pnia. Na koniec wybierz światła, które wytwarzają mniej ciepła, takie jak diody LED.

Możesz także kupić żywe drzewo na targu. Rynki te zwykle sprzedają najświeższe produkty i są świetnym sposobem na zrównoważony zakup drzewa.

W Nowym Jorku jest wiele targowisk rolniczych, więc warto je sprawdzić. Niektóre z najbardziej popularnych to Union Square Greenmarket i Chelsea Market.

Aby uzyskać naprawdę wyjątkowe wrażenia, możesz także udać się na farmę w stanie Upstate, aby wybrać własną choinkę. Istnieje wiele farm w regionie Nowego Jorku, a także w New Jersey i Connecticut, które sprzedają te naturalne drzewa.