Wstęp

Oświetlenie to element nieodzowny w każdym wnętrzu, niezależnie od jego przeznaczenia. Zarówno w domach, jak i w biurach czy galeriach sztuki, odpowiednio zaprojektowane oświetlenie ma ogromne znaczenie dla estetyki i funkcjonalności pomieszczeń. Jednym z producentów oświetlenia, który cieszy się coraz większą popularnością, jest hiszpańska marka Vibia.

Historia marki Vibia

Vibia to hiszpańska firma założona w 1987 roku, specjalizująca się w produkcji oświetlenia architektonicznego. Od samego początku firma starała się łączyć w swoich projektach innowacyjność i funkcjonalność z designem. Dzięki temu oświetlenie Vibia stało się szybko popularne wśród architektów i designerów na całym świecie.

Design i funkcjonalność

Oferowane przez Vibia oświetlenie cechuje się nie tylko nowoczesnym designem, ale również niezwykłą funkcjonalnością. Marka oferuje różnorodne produkty, w tym m.in. oświetlenie sufitowe i podłogowe, a także oświetlenie ścienne.

Oświetlenie ścienne Vibia

Oferta oświetlenia ściennej Vibia jest niezwykle różnorodna. Wśród produktów tej kategorii znajdują się między innymi:

1. Pin

Pin to minimalistyczna lampa, która charakteryzuje się prostą formą i funkcjonalnością. Dzięki subtelnym rozmiarom, lampa ta doskonale sprawdzi się w małych pomieszczeniach.

2. Fold

Fold to lampa o nietypowym kształcie, który pozwala na zaaranżowanie światła w sposób indywidualny i unikalny. Ta lampa doskonale sprawdzi się w bardziej ekskluzywnych wnętrzach, ale równie dobrze będzie wyglądać w pomieszczeniach o prostym wystroju.