O co chodzi z lampą Lokki Valaisin?

Lokki Valaisin to nowoczesna lampa, która łączy w sobie minimalistyczny styl skandynawski oraz innowacyjną technologię. Projektantka, Maija Puoskari, zainspirowała się fińskimi krajobrazami, gdzie przestrzeń i prostota są kluczowe. Właśnie te cechy znajdują odzwierciedlenie w Lokki Valaisin – nazwa lampy pochodzi z języka fińskiego i oznacza „mewa”.

Jak działa Lokki Valaisin?

Lampa Lokki Valaisin nie tylko wygląda nowocześnie, ale również posiada innowacyjną funkcjonalność. Dzięki najnowszemu oprogramowaniu, możliwe jest sterowanie jasnością lampy za pomocą smartfona. Dodatkowo, Lokki Valaisin jest w pełni zintegrowana z Amazon Alexa oraz Google Assistant, co umożliwia sterowanie lampą za pomocą słowa.

Cechy techniczne lampy Lokki Valaisin

Lampa Lokki Valaisin posiada wiele funkcjonalnych możliwości, które czynią ją wyjątkową. Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry techniczne lampy:

Rozmiar i waga

Lampę Lokki Valaisin można zamówić w dwóch rozmiarach: małym (wysokość 42 cm) oraz dużym (wysokość 62 cm). Waga lampy to odpowiednio 1,5 kg i 3 kg.

Źródło światła

Lampa Lokki Valaisin działa na źródło światła LED, które zapewni jasny i przyjemny odblask.

Kolor i materiał

Lampy Lokki Valaisin są dostępne w kilku kolorach: białym, czarnym, szarym oraz jasnozielonym. Materiałem wykonania lampy jest aluminium oraz tworzywo sztuczne.

Dlaczego warto kupić lampę Lokki Valaisin?

Lokki Valaisin to nie tylko kolejna lampa, ale prawdziwe dzieło sztuki. Projektantka Maja Puoskari stworzyła lampę, która idealnie wpisuje się w trendy skandynawskie oraz nowoczesne technologie. Ponadto, możliwość sterowania lampą za pomocą smartfona czy słowa sprawia, że jest ona bardzo praktyczna w codziennym użytkowaniu.

Podsumowanie

Lokki Valaisin to lampy, której nie da się nie zauważyć. Projekty Maiji Puoskari idealnie wpisują się w trendy skandynawskie, a innowacyjne funkcjonalności czynią ją idealną dla osób ceniących sobie nie tylko design, ale również praktyczność. Lokki Valaisin to doskonały przykład na to, jak połączyć design z technologią.