Na świecie jest wiele toreb znanych marek, zwłaszcza w krajach rozwiniętych w Europie i Stanach Zjednoczonych, istnieje więcej toreb znanych marek, na przykład LV, Gucci i Chanel, o których często słyszymy, znajdują się w pierwszej dziesiątce znanych toreb marki na świecie i dla dziesięciu najlepszych toreb znanych marek na świecie Czy wiesz, które z nich są?

LV

Louis Vuitton jest jednym z najwybitniejszych mistrzów projektowania galanterii skórzanej w historii Francji. Louis Vuitton otworzył swój pierwszy sklep w Paryżu w 1854 roku i stworzył pierwszą generację wzorów LV. Od tego czasu jest symbolem galanterii skórzanej LV. daleko trwały. Płócienna torba z monogramem z nadrukowanym unikalnym wzorem logo „LV” stała się modowym klasykiem o bogatej legendzie i ateńskim designie. To luksusowa torba, o której marzy wiele kobiet.

CHANEL

CHANEL to marka założona przez GabrielleChanel w Paryżu we Francji w 1913 roku, której historia sięga 100 lat. Moda Chanel ma zawsze elegancki, prosty i wykwintny styl. Ona jest dobra w przełamywaniu tradycji. „Chcę być w czołówce czasów!” powiedziała Pani Chanel. Zakuła tradycyjne kopertówki i torebki, pozwalając kobietom uwolnić ręce.

Hermes

Hermes to znana na całym świecie luksusowa marka założona w Paryżu w 837 roku. Jest typowym przedstawicielem francuskiej konsumpcji luksusowej w pierwszej dziesiątce marek torebek. Słynie z produkcji jedwabnych apaszek i krawatów, wśród których wzornictwo klasycznych toreb, takich jak torebka KELLY i torebka BIRKIN, jest znane na całym świecie i stało się marką, którą lubią konsumenci.

Fendi

Fendi Fendi to znana marka włoskiej firmy Fendi, założonej w Rzymie w 1925 roku. To luksusowa marka z najwyższej półki, zajmująca się głównie ekskluzywnymi produktami futrzanymi i klasycznymi torebkami, cieszy się wysoką renomą w całej branży.

Gucci

Moda marki Gucci zawsze była znana na całym świecie z wysokiej klasy, luksusowej i seksownej. Dzięki wizerunkowi marki „symbol statusu i bogactwa” stała się ulubieńcem zamożnej klasy wyższej. Zawsze była faworyzowana przez ludzi biznesu i jest modne i eleganckie. Gucci jest obecnie największą włoską korporacją modową. O międzynarodowej grupie dóbr luksusowych, która może konkurować z LVMH Group w branży modowej, można powiedzieć, że jest tylko Gucci Group.

Dior

Od momentu powstania w 1947 roku zawsze był synonimem luksusu i elegancji. Niezależnie od tego, czy chodzi o modę, kosmetyki czy inne produkty, Dior zawsze był na szczycie mody. Dior dziedziczy tradycję francuskiego haute couture, doskonałego wykonania, zaspokaja gusta estetyczne dojrzałych kobiet z wyższej klasy i symbolizuje najwyższego ducha francuskiej kultury mody

Prada

Prada urodziła się we Włoszech w 1913 roku. To światowej sławy marka luksusowa i marka rodzinna znana z perfekcjonizmu. Jej założycielka zdobyła uznanie klasy wyższej za doskonałe i modne torebki, walizki, akcesoria skórzane i inne zaprojektowane serie produktów, a jej klasyczna „czarna nylonowa torba” jest jeszcze bardziej popularna na całym świecie.

Burberry

Burberry to brytyjska marka skarbów narodowych, założona przez Thomasa BURBERRY, wówczas 21-letniego brytyjskiego chłopca. Od ponad 100 lat BURBERRY jest marką najlepiej reprezentującą brytyjski temperament. BURBERRY jest głęboko kochany przez Azjatów, a Japończycy są na niego jeszcze bardziej chętni.

BALENCIAGA

Oprócz wielu umiarkowanie regulowanych luksusowych marek damskich torebek istnieje taka alternatywna egzystencja. Od non-mainstream do mainstreamu, od wyboru kilku osób do faworyta publiczności, dla marki takiej jak Balenciaga, która wciąż się rozwija, to tylko niewielka część historii jego legendarnej marki, ale w tej historii , najważniejszą częścią jest torba, która wystarczy, aby temperatura krwi wszystkich ludzi mody natychmiast poszybowała w górę, ponieważ jest buntownicza jak skała i pasuje do projektu kształtu jednoręcznego zamka błyskawicznego motocykla, który jest obrazowo nazywany „ torba motocyklowa ” „.

Chloe

Marka Chloe została założona w 1952 roku, kiedy narodziła się tylko odzież damska, a później stopniowo powiększała serię okularów, perfum, torebek, torebek, butów i butów. Chloe można uznać za jedną z nielicznych marek modowych, które nie opierają się na własnej reputacji, a jedynie wzywają wybitnych projektantów. Ze względu na chrzest projektantów mody w różnych stylach, Chloe nie stworzyła ekskluzywnego, charakterystycznego stylu. Jeśli chcesz wejść głębiej, może to sprawić, że styl marki będzie elastyczny i zmienny, a nie tak sztywny i konserwatywny jak inne stare marki.

Powyższa lista to najnowsza lista dziesięciu najlepszych torebek znanych marek na świecie. Którą markę lubisz najbardziej?